دانلود آهنگ از عالمو آدم سری طوری که تو دل میبری / زیبایی دنیا تویی وقتی - موزیک ایرانی

Ahang az alamo adam sari tori ke to del mibari

دانلود اهنگ از عالمو ادم سری طوری که تو دل میبری / زیبایی دنیا تویی وقتی - موزیک ایرانی

شده ام اونی که باید با تو به غم و غصه بخندم تو مال منی حاضرم این بار با کل جهان شرط ببندم میرقصمو شادم به هوایت جانم به فدایت رحمی کن و بنگر که دل و دیده چگونه افتاده به پایت از عالمو آدم سری طوری که تو دل میبری عاشقترین عاشق منم زیبایی دنیا تویی وقتی خود دریا تویی دل را به دریا زدم از عالمو آدم سری طوری که تو دل میبری عاشقترین عاشق منم زیبایی دنیا تویی وقتی که دریا تویی دل را به دریا زدم

با من تو بمان که هر دقیقه از ترس نبودنت نلرزم تا مرز جنون فاصله ای نیست من بی تو همیشه لب مرزم دیوانه شدم من به نگاهی از بس که تو ماهی باید چه کنم تا تو که عاشقم بمانی وای از تو الهی از عالمو آدم سری طوری که تو دل میبری عاشقترین عاشق منم زیبایی دنیا تویی وقتی خود دریا تویی دل را به دریا زدم از عالمو آدم سری طوری که تو دل میبری عاشقترین عاشق منم زیبایی دنیا تویی وقتی که دریا تویی دل را به دریا زدم

لینک دانلود آهنگ

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : تویی ,دریا ,عالمو ,زیبایی ,طوری ,میبری ,دنیا تویی ,زیبایی دنیا ,تویی وقتی ,عاشقترین عاشق ,دریا تویی ,وقتی موزیک ایرانی
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

22بهمن Katie معرفی میراث تاریخی وب سایت فروشگاهی نیک و نیکو ستاد جوانان دفتر امام جمعه پلدشت فروش و معرفی انواع کالای برقی وبلاگ گروه ایهام / دانلود تمامی آهنگ های ایهام بند جدید شینگایا اصل